סוגי הדברה

Rate this post

סוגי הדברה ואת ההבדל שלהם

משרד הבריאות קובע את איכותם ואת טיבם של סוגי הדברה אשר מותרים לשימוש על מנת להבטיח כי בני האדם החיים בסביבה לא יפגעו. משרד להגנת הסביבה מצידו, בודק את כל סוגי הדברה על מנת להבטיח כי חומרי ההדברה בהם משתמשים היום המדבירים, אינם מהווים סכנה לאיכות הסביבה. מרכז המדבירים הישראלי מקפיד להציע אך ורק את סוגי הדברה אשר אושרו הן על ידי משרד להגנת הסביבה והן על ידי משרד הבריאות הישראל

מה ההבדל בין הדברה ירוקה, הדברה אורגנית והדברה ביולוגית

הדברה ירוקה היא שיטת הדברה שאינה פוגעת באוזון ובאיכות הסביבה. הדברה אורגנית מבוצעת באמצעות חומרי הדברה העשויים מחומרים טבעיים בלבד. הדברה ביולוגית היא הדברה הנעשית באמצעות יצורים חיים אשר מחסלים את המזיקים ואינם פוגעים בסביבה שבה מבוצעת ההדברה. מרכז המדבירים הישראלי עובד בשיטות המתקדמות ביותר ומציעה סוגי הדברה אורגנית וביולוגית תוך כדי שימת דגש מיוחד על כך שכל שיטת הדברה שמוצעת היא גם ירוקה..

מה ההבדל בין הדברה כימית להדברה אלקטרונית

הדברה כימית היא הדברה המבוצעת באמצעות חומרים כימיים אשר פותחו במיוחד למלחמה בסוגים שונים של מזיקים. הדברה אלקטרונית היא אחת מבין סוגי הדברה החדישים ביותר, מכיוון שמדובר על הדברה אשר מבוצעת ללא מעורבות של חומרים כימיים. הדברה אלקטרונית פועלת באמצעות מכשירים אלקטרוניים מיוחדים שמבריחים את המזיקים באמצעות גלים אלקטרוניים, צלילים מיוחדים או ריחות שאינם מורגשים עבור בני האדם, אך משפיעים בצורה מאוד ברורה על המזיקים.
במרכז המדבירים הישראלי מפעילים מגוון מכשירים להדברה אלקטרונית ובאפשרות החברה להתאים את הטיפול האלקטרוני האיכותי ביותר עבור כל מקרה ספציפי. התקנת המכשור המיוחד מבוצעת על ידי החברה תוך שמירה על הרכוש וללא פגיעה בסביבת החיים של בני האדם..

Also Read : הדברת נמלים בירושלים