חומר הדברה או מדביר? מה כדאי?

5 (100%) 1 vote

חומר הדברה או מדביר ? מה כדאי?

הבית שלנו הוא המקום בו אנחנו מרגישים הכי בטוחים, שכן בבית שלנו אנחנו מרגישים שהעולם שלנו ואנחנו מוגנים מפני דברים מזיקים ופוגעניים, לכן, כאשר בבית שלנו מתגלים מזיקים שונים כמו עכברים, חולדות, נחשים, ג’וקים או נמלים תחושות הביטחון והשלווה שלנו נפגעות.
בשביל שהשקט והביטחון האישי שלנו יחזרו לבית שלנו עלינו להדביר את המזיקים וכאן נשאלת השאלה איזה דרך היא הדרך העדיפה בשביל להכחיד את המזיקים: חומר הדברה או מדביר? מה כדאי?
אם מדובר בהדברה קלה חומרי הדברה יוכלו לספק את הצרכים שלנו ולהדביר את המזיקים, אולם, אם מדובר במזיקים כמו מכרסמים או מזיקים שבנו קינים בבית שלנו נעשה בחכמה אם נפנה למדביר מוסמך.

מדביר בפעולה – מדביר מקצועי אמין עם תעודת הדברה מקצועית – אל תתפשרו כשמדובר בהדברה!

חומרי הדברה
חומרי הדברה
חומר הדברה או מדביר? מה כדאי? על יתרונות של מדביר

חומר הדברה או מדביר? מה כדאי? יש הרבה יתרונות למדביר מקצועי ואמין כאשר זה מגיע להדברה של מזיקים בבתים פרטיים.
למדביר מקצועי שעבר הסמכה יש את הידע הנדרש מבחינה מקצועית להדביר את כל סוגי החרקים והמכרסמים. מדביר זה לא חייב להשתמש בחומרים רעילים ומסוכנים, הוא יכול להדביר את המזיקים גם בהדברה אורגנית או הדברה ירוקה.
הדברות אלו נעשות בשיטות הידידותיות לסביבה שלא מסכנות את הבריאות האישית שלנו.

מדביר מקצועי
מדביר מקצועי
חומר הדברה או מדביר? מה כדאי לעשות בהדברה של חולדות?

חומר הדברה או מדביר? מהי הדרך הטובה ביותר להדברת חולדות?
חולדות הם מכרסמים גדולים יחסית, החולדות מגיעות לבתים מהשדות ומשטחי טבע או מהביוב. חולדות עמידות בדרך כלל לשיטות הדברה רבות ויש שתי שיטות עיקריות בהן ניתן להדביר אותן: מלכודות ורעל.
כאשר מדבירים חולדות עם מלכודת לא חייבים להרוג את החולדות; אפשר פשוט לתפוס אותן במלכודת ולשחרר אותן לחופשי הרחק ממקום מגורים.
כאשר מדבירים חולדות עם רעל צריך להיזהר שהרעל לא יפגע בנו או בחיות המחמד שלנו.
הדברה מסוג זה הוכחה פעמים רבות כמוצלחת, אבל היא דורשת משנה זהירות ועבודה על פי כללים מוסכמים של היגיינה וניקיון.

מדביר בפעולה – הדברת גינות וגנים ציבוריים

הדברת גינות - גינה פרטית וגינה ציבורית
הדברת גינות – גינה פרטית וגינה ציבורית
חומר הדברה או מדביר? מה כדאי? בהדברה של חרקים?

חומר הדברה או מדביר? מהי הדרך המומלצת ביותר להדביר חרקים?
הדברה של חרקים מצריכה הרבה סבלנות ועבודה קשה, בדרך כלל רוב החרקים שנמצאים בבית שלנו מקימים קינים (כך למשל דבורים, נמלים וג’וקים), ובשביל שההדברה של החרקים תהיה יעילה חייבים להדביר גם את הקינים שלהם ולחסל אותם.
מדביר מקצועי יוכל לזהות את המקומות שבהם יש לחרקים קינים (בדרך כלל בתוך הקיר, מתחת לכיור או איפה שיש מזון) וידביר אותם שם.
הדברת החרקים חשובה למען הבריאות והניקיון בבית שלנו. חרקים מעבירים מחלות זיהומיות (למשל זבובים) והם יכולים להדביק אותנו במחלות שונות כמו קדחת הנילוס או מחלת הליגיונרים. השקעה בהדברה היא השקעה בבריאות שלנו.

חומרי הדברה
חומרי הדברה

חומרי הדברה – איזה חומרי הדברה יש?

הדברה היא הדרך היחידה בה אנחנו יכולים להיפטר מחולדות, עכברים, עכבישים, נמלים, ג’וקים ושאר מזיקים. בדרך הדברה נעשית על ידי מדביר מקצועי ואמין שמשתמש בחומרי הדברה במלאכתו ויש הרבה סוגים שונים של חומרי הדברה. אקונומיקה למשל היא סוג נפוץ מאוד של חומר הדברה או יותר נכון חומר מחטא ששומר על ההיגיינה בבית שלנו. חומר הדברה נוסף שהוא מאוד נפוץ בבתים הוא קוטל ג’וקים וקוטלי נמלים וזבובים למיניהם. למעשה, כל החומרים הללו שתפקידם לקטול חרקים שונים הם רעלים (רעלים אלו מדבירים את החרקים אך לא פוגעים (ברוב המקרים) בבני אדם).

חומרי ריסוס
חומרי ריסוס

חומרי הדברה – האם כל חומרי ההדברה הם כימיקליים?

חומרי הדברה לא חייבים להיות חומרים כימיקליים, חומר הדברה שהוא לא כימיקלי יכול להיות כל חומר מחול ועד חומר פעיל כמו אש או עשן. בשביל להדביר את הבית שלנו אנחנו לא תמיד חייבים להשתמש בחומרי הדברה רעילים, לטיפול בחולדות ועכברים למשל אנחנו יכולים להשתמש במלכודות. מלכודות של מכרסמים לא חייבות להרוג אותן, אנחנו יכולים לתפוס את המכרסם במלכודת על ידי פיתוי שלו במזון. לאחר שתפסנו את המכרסם אנחנו יכולים לשחרר אותו לחופשי בשטח פתוח בטבע או בפח אשפה שם יהיה לו הרבה אוכל.

חומרי הדברה ירוקים – מה זה?

חומרי הדברה ירוקים הם חומרים שבניגוד למרבית הרעלים לא פוגעים בסביבה, חומר הדברה ירוק הוא חומר שהוא ידידותי לסביבה ושהוא מתכלה באופן טבעי. חומרים ירוקים להדברה כוללים בין השאר חומרים טבעיים שיש להם ריח שגורם לחרקים דחייה. כך למשל על ידי כך שנשים במרפסת שלנו עמוד שיש בו חומר שהריח שלו דוחה יתושים וזבובים נוכל לשבת בקיץ במרפסת בלי שיהיו בה בכלל זבובים או יתושים. לחומרי הדברה ירוקים יש הרבה יתרונות. חומרים אלו יכולים לאפשר לנו לשמור על בית נקי מחרקים ומזיקים מבלי שנפגע בסביבה שלנו או בבריאות שלנו. שימוש בחומרים מסוג זה מומלץ מאוד למשפחות שיש בהם ילדים קטנים, לאנשים שסובלים ממחלות כרוניות והגוף שלהם רגיש לחומרים חריפים וגם לבית שיש בו חיות מחמד כמו כלבים או חתולים.

הדברת מזיקים - האם אתם מזהים אצלכם בגינה ?
הדברת מזיקים – האם אתם מזהים אצלכם בגינה ?

חומרי הדברה – יתרונות של חומרי הדברה בהדברת הבית שלנו

יש הרבה יתרונות לשימוש בחומרי הדברה להדברת הבית שלנו. חומרי הדברה הם הדבר היחיד שיכול לאפשר לנו ליהנות מבית שאין בו מכרסמים, חרקים או מזיקים אחרים כמו למשל עטלפים או נחשים. חומרים אלו יאפשרו לנו לחיות בבית שאין בו לכלוך וזיהום בגלל נוכחות של עכברים וחולדות. חומרים אלו יסייעו לנו גם לסלק עכבישים ונמלים מהבית שלנו. הם יהפכו את הבית שלנו לבית נקי והיגייני, בית שנעים לחיות בו ולהזמין אליו חברים ובני משפחה. בית ללא מזיקים הוא בית שיש בו ניקיון ואסתטיקה בסטנדרטים הגבוהים ביותר.

הדברת זבובים – יש לכם זבובים אצלכם בגינה ? הזמינו עוד היום מדביר זבובים

מכת זבובים אצלכם בבית - מדביר זבובים
מכת זבובים אצלכם בבית – מדביר זבובים