הדברת זבובים

5 (100%) 1 vote
הדברת זבובים

הדברת זבובים היא הכרחית בבתי קפה או מסעדות שיש להן חצר או בבתים שיש להם חצר. זבובים מתקהלים בהמונים סביב אזור שיש בו שאריות מזון, שאריות מתיקות או ריח של אוכל. זבובים לא עוקצים אך הם יוצרים אי נעימות כאשר הם מתקהלים בכמויות עולים על אוכל, מטיילים על אנשים ומזמזמים זמזום בלתי נעים. יש דרכים שונות לבצע הדברת זבובים. ניתן לבצע הדברת זבובים על ידי משטחים מתוקים ודביקים שהזבובים נמשכים אליהם בשל הריח המתוק והזבובים נדבקים אל המשטח הדביק. יש חומרי הדברה מסורתיים המרססים ספציפית נגד זבובים. ריסוס אחד בחדר והזבובים מתרחקים זמן רב מהמקום, אך ריסוס כזה הוא זמני והזבובים תוך יום או אפילו פחות יחזרו למקום. ולכן משטחים אליהם נדבקים הזבובים הם אפקטיביים יותר..

הדברת זבובים
הדברת זבובים
הדברת זבובים ירוקה

ש גם חומרים טבעיים אשר יכולים להיות חומרים טובים עבור הדברת זבובים יש המרססים משטחים אשר יש עליהם זבובים רבים בעזרת שמן תפוז או שמן לימון או שילוב של שניהם בצירוף עם סבון, יש גם תערובות טבעיות מוכנות שניתן לרכוש מחברות של הדברה ירוקה תמציות מיוחדות אלה שניתן לרכוש או להכין לבד טובות גם כטיפול נגד עכבישים, נמלים וג’וקים. את התרסיס שנוצר לצורך הדברת זבובים ניתן לרסס ישירות על הזבובים או באזורים בהם נמצאים הזבובים וכך להרחיק את הזבובים ולמנוע מהם לחזור אל האזור אותו אתם רוצים שיהיה נקי מזבובים

ריסוס זבובים
ריסוס זבובים
הדברת זבובים פיקנטית

ש תכשירים טבעיים נוספים המשמשים עבור הדברת זבובים חומרים כאלה מבוססים לעתים על תמציות של פלפל חריף. בתוך הפלפל החריף יש חומרים שיוצרים את חריפותו. שלאדם הם טעימים אך לחרקים הם רעילים, ולכן ניתן באמצעות פלפל חריף ליצור תמציות לצורך הדברת זבובים. תרסיס פלפל חריף שניתן לקנות בחברות הדברה ירוקה יעיל לא רק נגד זבובים אלא עובד נפלא גם לצורך הדברת נמלים ועוד מגוון של חרקים כך חומרים טבעיים נרתמים בתור מרססים וחומרי הדברה טבעיים נגד זבובים ונגד עוד חרקים שמטרידים או פוגעים בגינה או בשדה.

Also Read : הדברת נמלים בירושלים